Jak stylizować marynarkę?

Marynarka jest ubraniem, które uaktualni swój wygląd w jednej chwili i sprawi, że będziesz wyglądać wyrafinowanie. Jednak stylizacja z marynarką może być nieco kłopotliwa, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajona, więc oto kilka wskazówek, które pomogą Ci nosić marynarkę jak zawodowiec.

 

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, zanim w ogóle pomyślisz o noszeniu marynarki, jest poznanie swojego kształtu ciała. W ten sposób będziesz mógł wybrać styl, który najlepiej pasuje do Ciebie. Istnieją różne style marynarek i każdy z nich wygląda świetnie na określonych typach ciała. Jeśli masz małą klatkę piersiową, wybierz styl koleżeński lub chłopięcy, ponieważ oba te style lepiej pasują do filigranowych kobiet. Styl chłopięcy jest bardziej swobodny i może być noszony przy takich okazjach jak rozmowa o pracę lub lunch z przyjaciółmi. Klasyczny blezer może sprawić, że będziesz wyglądać jak kobieta zarządzająca i da złudzenie szerokich ramion, co jest pochlebne dla większości typów ciała. Dla wyższych kobiet, najlepszym wyborem jest styl konturowy lub o linii A, który doda kształtu Twojemu ciału i sprawi, że będziesz wyglądać bardziej spójnie.

 

Marynarki mogą z łatwością urozmaicić każdy strój i sprawić, że będzie on wyglądał szykownie. Pamiętaj jednak, że Twój strój musi być dopasowany do odpowiedniej okazji.

 

Więcej porad znajdziesz na stronie allbeauties.pl