Jak zaplanować wakacje?

Nareszcie nadeszło moje wymarzone lato. Wciąż muszę uczęszczać do okrutnej pracy, jednak zaczęłam ostatnio myśleć o cudownych wolnych chwilach. Wolne zaplanowałam na koniec sierpnia, także już za parę chwil będę mogła w końcu odpocząć. Moje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one wielką wyprawą!

Najpierw z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć do obcych miejsc. Każdego roku stawiamy na Chorwację, a ona wcale nam się nie nudzi, jednak w tym roku woleliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A jeśli zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem ciekawym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego kraju, bo martwi mnie to wszystko, co dzieje się na świecie. Chcę przeczekać ten ciężki etap we własnym bezpiecznym państwie.

Urlop przeżyję więc gdzieś nad polskim morzem. Nie planuję mimo tego przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, bo spróbujemy znaleźć sobie wolny plac na polu namiotowym. Wyruszamy z własnymi namiocikami i śpiworami, zakładamy obozowisko, a później urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą ilość gotówki i postarać się przeżyć wspaniałe wakacje niskim nakładem. Będziemy kąpać się, opalać się, spacerować i odwiedzać co ciekawsze zabytki, za co prawie nic nie musimy płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana tym planem, że już skreślam dni do mojego urlopu. Jedziemy pociągiem, więc nawet podróż będzie dość ciekawa, gdyż ostatnim razem jechałam tak wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, iż w końcu będę w stanie spędzić więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, więc nasze wczasy na pewno będą udane!

Previous post Internetowa książka telefoniczna
Next post Zarabianie przez internet