Kto do mnie dzwonił

Gdy nasz telefon dzwoni, po prostu go odbieramy. Jednak czasami nie mamy pojęcia, czy możemy to na pewno uczynić, ponieważ obcy nam jest numer, który wyświetla się na ekranie. Zwykle chcemy poznać właściciela obcego numeru, więc sięgamy po komórkę, a wówczas sygnał często zostaje przerwana. Da się jednak w inny sposób poznać dzwoniącego rozmówcę. Jak to zrobić?

Po pierwsze, zaniechajmy przepatrywania ksiąg z numerami, gdyż te pisma już od dawna nie spełniają najważniejszych funkcji. Dobrze postąpimy, gdy podłączymy się do sieci i z nią dowiemy się, do kogo należy ten numer. W wirtualnej rzeczywistości znajdziemy już specjalne strony internetowe, jakie interesują się jedynie numerami telefonów – poznają je, określają i zaznaczają, do kogo one mogą należeć. Wejdźmy koniecznie na taką witrynę i następnie wpiszmy do odpowiedniej rubryki numer, jaki ciągle do nas telefonuje. Bardzo możliwe, że błyskawicznie otrzymamy odpowiedź zawierającą dane odnośnie danego numeru. Warto wspomnieć, że tego typu portale są uzupełniane nie tylko przez ich właścicieli, ale również przez zwykłych internautów. To oni komentują numery telefonów, określają, do jakiej osoby one mogą należeć i zaznaczają, czy są one bezpieczne. My sami również możemy pisać wiadomości o nietypowych numerach, aby w jakimś stopniu pomóc innym osobom. Na pewno powinniśmy to robić właśnie w sieci.

Jeżeli więc wciąż nie mamy pojęcia, co to za numer dzwonił, spróbujmy zwyczajnie znaleźć go przez internet. Mnóstwo witryn internetowych zaprezentuje nam konkretnie, kto może być właścicielem danego numeru, więc powinniśmy tylko wziąć informacje z takich witryn. Czyńmy tak zawsze, jeśli będziemy się zastanawiać, czy powinniśmy bez obaw odbierać swój telefon. Lepiej bowiem zawsze dmuchać na zimne.

Previous post Sprawdź kto dzwonił
Next post Jak stworzyć Biznes Plan