Zalety poruszania się motocyklem po mieście

Jestem pewien, że wiele osób nie rozumie, dlaczego tak bardzo lubię jeździć motocyklem po mieście. Widzą w tym niebezpieczeństwo i kłopot, albo uważają, że niedogodności nie przewyższają nowości, jaką jest możliwość (czasami) zaparkowania blisko celu. Oto kilka powodów, dla których lubię jeździć w mieście:

 

-Jazda jest szybka. Fajnie jest móc mknąć przez ruch uliczny, zwłaszcza jeśli jesteś na rowerze, który jest szybki i na tyle mały, że łatwo nim manewrować. Podróż samochodem z punktu A do punktu B może trwać wieki, a nawet transport publiczny nie jest tak wygodny jak rower.

 

-Motocykle są łatwe do zaparkowania. Nie tylko nie musisz się martwić o parkowanie równoległe, ale możesz znaleźć małe zakamarki, w których nikt inny nie zmieści swojego samochodu – i to jest super satysfakcjonujące, gdy próbujesz zaparkować w ruchliwym miejscu.

 

-Możesz być naprawdę pojemny z motocyklem. Nawet jeśli nie jest to praktyczne na dłuższe podróże, na krótsze wycieczki możesz przewieźć więcej niż SUV lub ciężarówka mogłaby ewentualnie utrzymać.

 

Podobne artykuły znajdziesz na stronie onetrace.pl