Jak zadbać o samochód zimą?

Oto kilka wskazówek dotyczących dbania o samochód zimą:

1. Regularnie myj samochód. Kiedy myjesz samochód, możesz zeskrobać wszelkie zanieczyszczenia i sól, które się nagromadziły. Jest to szczególnie ważne po burzy, ponieważ kiedy pada śnieg, sól jest często używana do roztopienia śniegu. Chociaż sól działa dobrze, może uszkodzić i odbarwić lakier samochodu.

2. Usuń lód i śnieg z karoserii samochodu, a także z okolic okien i wycieraczek. Ciężar lodu i śniegu na ciele i oknach spowoduje wgniecenie, gdzie były one dotykając, a także powodując, że są one mniej skuteczne w utrzymaniu wody. Lód i śnieg na wycieraczkach może utrudnić Ci wyraźne widzenie podczas jazdy, co jest oczywiście niebezpieczne w warunkach zimowych.

3. Zastosuj produkty do topnienia lodu w takich miejscach jak klamki i lusterka, aby nie dopuścić do ich zamarznięcia. Zastosuj również preparat topiący lód na wycieraczkach, aby działały prawidłowo, jeśli znów spadnie śnieg, zanim zdążysz usunąć z nich śnieg i lód.

3. Sprawdź wszystkie swoje światła i pióra wycieraczek zanim wyjedziesz samochodem w złą pogodę. Upewnij się, że wszystkie światła działają prawidłowo. Więcej na beautyride.pl

Previous post Trzy sytuacje, w których warto stosować suplementy diety
Next post Jak najłatwiej jest wysłać paczkę za granicę?